Ga naar hoofdinhoud
NSW8S823GT

Inbouw wijnkasten

Productinformatie
hidden
Niet voorradig
1.899,99 €
1.899,99 €
hidden
btw inbegrepen
btw inbegrepen
Adviesprijs
Adviesprijs
hidden
Houd mij op de hoogte
outofstock
True
Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen: €
  • Bekijk je dit toestel graag eens van dichtbij? Maak een afspraak om onze AEG showroom te komen bezoeken in Brussel. Onze showroom adviseurs staan voor jou klaar met een woordje uitleg. 

    Meer lezen
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369)G
Jaarlijks energieverbruik (kWh) (EU2017/1369)139
Klimaatklasse (EU2017/1369)SN-N-ST
Akoestische geluidsemissieklasse (EU 2017/1369)C
Geluidsniveau dB(A) (EU2017/1369)38
Installatieinbouw
Netto inhoud (wijnopslag) (L) (EU2017/1369)56.2
KleurBlack Matt Glass

Productinformatie

Perfect Shelving toont je wijncollectie met uittrekbare, kwalitatieve houten leggers. Ontworpen voor optimale tussenruimte voor de meest voorkomende flessen van 750 ml, waaronder je favoriete champagne, zonder krassen op de labels te veroorzaken.

Presenteer je collectie. Met Perfect Shelving

Je hebt een voortreffelijke wijncollectie opgebouwd. Dus laat je collectie opvallen met Perfect Shelving. Presenteer je collectie met leggers die ontworpen zijn met een ideale tussenruimte voor de meest voorkomende flessen van 750 ml, waaronder champagne, zonder krassen op de etiketten te veroorzaken.

Vertrouw op de temperatuur. Met Single-Zone Pro

De wijnkast met Single-Zone Pro kan worden ingesteld op elke temperatuur tussen 5-20 °C voor serveren, of tussen 12-14 °C worden gehouden voor de perfecte temperatuur voor het opslaan van al je wijnen.

Heb je dit product al?

Registreer je producten bij MyAEG en je hebt alles wat je nodig hebt op één plek.

  • Een vlotte service en ondersteuning
  • Toegang tot handleidingen en andere documenten
  • Speciale aanbiedingen en kortingen